Naši dodavatelé:

ESAB                                                                                                                                                                           

Původně švédská firma vyrábějící svařovací materiály a zařízení pro všechny svařovací a řezací metody a aplikace. 100 let neustálého výzkumu, vývoje a výroby přivedlo ESAB na vedoucí pozici v oblasti svařování a řezání, takže je mezinárodním dodavatelem výrobků.

 

ABICOR BINZEL                                                                                                                                       

Tato německá společnost patří k představitelům technologického pokroku ve světě svařování a řezání. Pro všechny technologie, svařované materiály a způsoby svařování dodává ABICOR BINZEL přesně ty svařovací a řezací hořáky, plynem nebo kapalinou chlazené, pro ruční, mechanizované nebo robotizované svařování, které jsou pro danou technologii nejvhodnější. K tomu patří ještě rozsáhlý sortiment příslušenství stejně jako robotové periférie a systémy.

 

BESTER (Lincoln Electric)

Českým zákazníkům velmi dobře známá polská společnost založená v roce 1946, zabývající se vývojem a výrobou svařovacích strojů.  V roce 1977 podepsala společnost Bester spolupráci s firmou ESAB. Tato spolupráce přinesla firmě možnost využití nových technologií a zároveň možnost vývozu svých výrobků. Od ledna 2002 je společnost BESTER členem významné americké společnosti Lincoln Electric Group.

 

FLEXOVIT                                                                                                                                                

Firma s dlouholetou tradicí zabývající se výrobou brusných a řezacích kotoučů pro profesionály. Firma FLEXOVIT je členem Saint-Gobain Abrasives.

 

SIDERGAS                                                                                                                                           

Rodinná firma Sidergas (formálně Siderurgica Valdadige) založená v roce 1963 poblíž italské Verony, vyrábějící špičkový svařovací drát splňující nejnáročnější požadavky. Hlavními odběratelskými trhy jsou USA, Kanada, Japonsko a Evropa.

Naše společnost QUICK - SERVIS, spol. s r.o. je výhradním dovozcem této značky do České republiky.

 

PITTARC                                                                                                                                             

Italská společnost, která zahájila svou činnost na počátku 70. let. Více než 30 let zkušeností v oblasti zpracování oceli staví společnost PITTARC na absolutní špičku v oblasti výroby svařovacího drátu. Společnost je členem skupiny Siat S.p.A.

 

BÖHLER UDDEHOLM                                                                                                                                     

Společnost je vedoucí značkou Böhler Welding Group. Zabývá se především dodávkou přídavných materiálů pro svařování. Jméno BÖHLER je ve světě svářecí techniky již od dvacátých let minulého století synonymem pro inovaci a kvalitu.

 

GCE                                                                                                                                                                     

Společnost GCE navazuje na dlouholetou chotěbořskou tradici výroby zařízení pro použití technických plynů sahající do roku 1936, kdy se touto činností začala zabývat firma Eckhardt. V pozdější době dodávaly na trh toto zboží Chotěbořské strojírny, jejichž rozdělením na počátku devadesátých let minulého století vznikl závod Autogen.
V srpnu 1993 vstupuje do podnikání v České republice jedna z nejvýznamnějších evropských firem tohoto oboru - GCE AB a koupí 100% podílu Autogenu vytváří současnou podobu firmy - GCE s.r.o.

 

KEMPER                                                                                                                                              

Již více než 30 let se německá firma KEMPER zabývá vývojem, výrobou a prodejem produktů, které slouží k systematickému udržování čistoty vzduchu na pracovištích. V odvětví odsávání a filtračních zařízení, stejně jako odsávacích stolů pro kovoprůmysl je firma KEMPER vedoucím hráčem na světovém trhu.

 

ATMOS                                                                                                                                                         

Tradiční český výrobce se sídlem v Chrástu, zabývající se výrobou kompresorů a motorgenerátorů. V tomto odvětví má firma více než 50-ti letou tradici.